Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@POPKO TV

Eden NOWY świat 2_2

Pomimo, że Eden nie jest przejawiony w fizycznym świecie, to jest dostępny dla każdego z nas. To świat przyszłości. Powrót bogów w świadomej współpracy. By tak się stało, należy rozpocząć pracę nad sobą od usunięcia wszelkich możliwych ograniczeń, okiełznąć nie tylko ego, ale i kontrolować myśli i emocje, a właściwie cały energetyczny płaszcz, do którego należy również ciało egzystencjalne jak i struktura przestrzeni. Stworzyć optymalne środowisko fizyczno-energetyczne, po czym tak przebudować swoje relacje z ludźmi i światem, aby pozostawanie w „strumieniu” czyli wyższych wibracjach stało się codziennością. 


Możemy stworzyć nową rzeczywistość, dom wypełniony Ideą Braterstwa i Równości. 

Wszystkie narzędzia ku temu są już dostępne w Akademii Wiedzy Duchowej. Gdzie każdy może rozwijać swoje umiejętności jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia, gdzie wszyscy mogą uczyć się poruszania po światach energetycznych.

Kto z Was chce zostać mieszkańcem Edenu?  


� Znajdź nas:

➡️ Facebook https://bit.ly/2ZngmYA

➡️ Grupa https://bit.ly/3u1J7rT

➡️ Sklep https://sklep.popko.pl/

➡️ https://www.popko.pl/


Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach wciśnij ikonę DZWONKA �obok subskrypcji i zaznacz opcję "wszystkie".

�Wesprzyj autora: https://www.popko.pl/darowizna.xhtml​

#EDEN


data publikacji na YouTube 16.02.2021

Views:45
Likes:0
PostTime:1614107716886
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:0