Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@poverejay13

💥🚀 💥✅💪 Krypto Bot z połączeniem API do giełd: Bitbay, Binance, CoinDeal oraz Bittrex

Po sprawdzeniu, pogrzebaniu w sieci, widocznej współpracy tego projektu z: ✔ Bitcoin.pl ✔ Mike Satoshi ✔ Blockspace.pl ✔ Unlimited ✔ Aligato.pl ✔ CryptoGogle ✔ Coinquista i właścicielowi który nie jest a wręcz sam nie chce być anonimowy, mogę spokojnie dla Ciebie go polecić. Z pewnością narzędzie to może być mega pomocne dla każdego przy tradingu.

Czym jest Krypto Bot:?

Jest to asystentent inwestycyjny. Realizuje strategię inwestora, nawet kiedy śpisz. Warto pamiętać, że KryptoBot nie podejmuje decyzji za Nas. To my ustalamy strategię - decydujemy kiedy KryptoBot ma kupić i sprzedać kryptowalutę. Przy okazji Uczymy się, Rozwijamy, a być może kiedyś będziemy najlepszymi ...Traderami :)

•Do KryptoBota nie wpłaca się żadnych środków. KryptoBot handluje środkami, które posiadasz na giełdzie kryptowalut poprzez podłączenie kluczy API.

•Zawsze należy grać taką kwotą, którą jesteśmy w stanie stracić. Trading to pewnego rodzaju gra. Są wygrani i przegrani. KryptoBot pomaga wygrywać, ale to My zawsze podejmujemy ostateczną decyzje.

Konfiguracja: Bardzo ładnie i opisana i pokazana w video. Na stronie samouczek. Jest grupa FB na której autor projektu pomaga w działaniu, jest FanPage do kontaktu.

Jak grać: •Edukuj się. Obserwuj rynek. Obserwuj innych graczy.

•Bądź ostrożny. Stop loss jest Twoim przyjacielem. Nie bój się chwilowej straty na pozycji. Nie da się mieć wszystkich zyskownych transakcji. Liczy się średnia.

•Nie bądź chciwy. Po wzrostach zawsze przychodzi korekta.

Token KBT: •Token KBT jest tokenem KryptoBota stworzonym w standardzie ERC20 (blockchain ethereum). Możesz go przechowywać w każdym portfelu, który obsługuje ten standard. •Token zdobędziesz za reklamę KryptoBota na Facebooku, kupno abonamentu, aktywność w KryptoBocie (np. za połączenie się z giełdą otrzymasz tokeny)

Inne: •Zacznij handel od małych kwot. Gdy już będziesz świadomy tego co robisz - zwiększaj stawki, zarabiaj więcej.

•Posiadasz telefon z androidem? Koniecznie uruchom powiadomienia na telefon, Android lub iOS! Zobaczysz jak to robić w 10 sekund, jak pisałem jest masa samouczków. •Saldo z giełdy pobieranie jest wyłącznie wtedy gdy bot jest włączony. Saldo odświeża się co 1 min.

Strona projektu Krypto Bot i zarazem rejestracja (refflink):

https://kryptobot.net/?ref=usj54985

Grupa FB: https://www.facebook.com/groups/1657689817607344

Fanpage: https://www.facebook.com/KryptoBot-422089194898186

Jak zwykle zalecam własny research tego i każdego innego projektu, ale tu - nie ma się do czego przyczepić

Views:71
Likes:0
PostTime:1592935584783
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:1