Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@POPKO TV

Miłosierdzie ❤ 1. OPIEKA - modlitwa i przekazy. Eden - dzieci Indygo.

Kolejny odcinek podróży po Mieście Oriin (Oriin 10 - Miłosierdzie).

Cały cykl składa się ze wstępu i z 5-ciu podwójnych części.

NA naszej stronie znajduje się tutaj: http://www.popko.pl/oaza,wzrostu.xhtml

Miłosierdzie to stan pełnej aktywności w obszarach wysoko energetycznych i duchowych. Ten kto w nim pozostaje, stoi w opozycji do niskich wibracji i promieniuje już światłem Światłem Ducha Świętego przynajmniej w jednym procencie... By wejść w Miłosierdzie, człowiek musi wpierw zjednoczyć się ze światem i z ludźmi w kochaniu i w pełnym wybaczeniu. Powstała cisza, akceptacja i dystans od zburzeń energetycznych wynikłych z różnorodnych sytuacji życiowych powoli tu zanikają, pozwalając jednostce ludzkiej wejść w strumień energetyczny na poziomie nadduszy (ezoteryczne Wyższe Ja) i wzbudzić w sobie stan współodczuwania i współtowrzenia, gdzie to, co moje, staje się wspólnym i współdzielonym. Kolejnym etapem przemiany (wzrastania duchowego) jest otworzenie kanału duchowego, w którym stan Miłosierdzia jest koroną wieńczącą całe dzieło stworzenia. Archetyp Adama i Ewy zlewa się tu w działanie na poziomie świadomości duchowej, która jedynie kreuje nową rzeczywistość, nie poświęcając ani sekundy na rozpamiętywanie niechcianej przeszłości... Tu budzą się takie wspaniałe stany duchowe jak Opieka, Troska, Miłość, Odpowiedzialność i Zrozumienie, które nie mają nic wspólnego z ludzka terminologią, ze znaczeniem przypisanym fizycznej materii. To stany wyniesienia duszy i nadduszy w progi stworzenia, w bloki z marmuru, gdzie Słowo Boże jest słyszane intencjonalnie o każdej porze dnia i nocy. Ten kto owe stany w sobie otworzy, ten powoli ku całkowitemu wyzwoleniu ruszy i sam z czasem zacznie tworzyć nowe wartości w światach sobie przypisanych. To ból, to ciepło, to zimno i martwa nadzieja, gdzie to, co jest, jest, a to czego nie ma już się pojawiło, ponieważ się o tym pomyślało. Tu odnalazł swój DOM Jezus i Budda, tu kończy się wędrówka ludzkiej duszy i rozpoczyna tryumfalna podróż ku zwycięstwu ludzkiego ducha... Tu możesz znaleźć się i ty, bowiem tak samo zostałeś stworzony, jak i wszystko inne, inne kochające, tworzące i naprawiające to, co odeszło od Prawa. Doświadcz choć na krótką chwilę stanów, które towarzyszyły Wielkim Mistrzom, by pojąć, że nie wszystko to, co mówi Kościół i Ezoteryka jest prawdą, a zarazem doświadcz tego, co nieopatrzenie straciłeś... Czy na pewno straciłeś?

Materiał dla osób, które nadal nie potrafią przepracować podstawowych stanów, czyli tzw. "od pokochania do...".

Modlitwy na upragnione przez wszystkich wejście w Strumień.


Od teraz już nic nie wygląda tak samo. Nowy Dzień, Nowy Świt, Nowy Ty, Nowi My wszyscy.

OPIEKA. TROSKA. MIŁOŚĆ. ODPOWIEDZIALNOŚĆ. ZROZUMIENIE. Zaskoczenie. Zadziwienie. Rewolucyjna i jedyna słuszna definicja tych stanów z najwyższych poziomów.


data publikacji na YouTube 25.08.2017

Views:59
Likes:0
PostTime:1575203215581
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:1