Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@POPKO TV

Jasnowidzenie, Pismo Automatyczne cz. 2 - ćwiczenia (fragment warsztatów)

Film pochodzi z Akademii Wiedzy Zbigniewa Jana Popko – pierwszej bezpłatnej szkoły rozwoju duchowego, która udostępnia całą bibliotekę wiedzy teoretycznej , jak i prawdziwą duchową praktykę. 

Dla lepszego odnalezienia się w materiałach filmowych polecamy rozpocząć przygodę z Akademią od strony autora (popko.pl). Oglądanie wyrwanych z kontekstu pojedynczych filmów, nie zawsze jest wystarczające. Akademia Wiedzy jest skrupulatnie opracowanym układem poszczególnych etapów, które pozwolą Wam efektywniej skorzystać z nauk i przekazów ze świata duchowego. W razie potrzeby na stronie znajduje się także „Spis treści Akademii Wiedzy”, który może być dużym ułatwieniem przy poruszaniu się po poszczególnych działach, a Youtube jest tutaj tylko miejscem dzięki któremu filmy mogą być udostępnione każdemu on-line.


Fragment wstępu o Akademii Wiedzy ze strony popko.pl zamieszczonego przez autora w grudniu 2015 roku:

„(…) Ogłaszam otwarcie Akademii Wiedzy, pierwszej filii Akademii Nauk z Miasta Oriin. Uczestnicząc w zajęciach, odnajdziecie nie tylko siebie, nie tylko własny dom, ale i moc, która jest niezbędna do zawetowania wszelkich działań sił przeciwnych waszej szczęśliwej przyszłości. Poznacie mechanizmy sterujące energetyczną wojną, jak i nauczycie się kształtować nowy obraz rzeczywistości. Odzyskacie to, co ktoś wam kiedyś podstępnie wykradł: waszą duchową tożsamość.

(Lekcje będą systematycznie umieszczane w Akademii Wiedzy. Wszystkie są oparte na przekazach z miasta Oriin).

(…)”
Akademia Wiedzy w całości dostępna na popko.pl


data publikacji Na YouTube 13.12.2015

Views:42
Likes:0
PostTime:1573665575321
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:0