Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@Žij hravě!

Žij hravě! 03 - Veronika Měchurová & Diář pro radost

Třetí díl série Žij hravě! vás elegantně zavede k hravosti a radosti v životě i podnikání s Verčou a jejím Diářem pro radost.

Ctěným hostem třetího dílu série Žij hravě! je Veronika Měchurová, která nám představí své půvabné dílo Diář pro radost. Diář tenhle rok vzchází již popáté a během rozhovoru nám Verča ukáže jak může být tenhle malý každodenní pomocník tak nesmírně užitečným nástrojem, který vede náš život do hlubší radosti a hravosti, otvírá náš potenciál novým možnostem a vytváří kontakt s vlastní autenticitou a vnitřní sílou.


Nejenom, že zalistujeme v stránkách Diáře, ale nahlédneme i do života samotné Verči, která s námi, kromě jiného, sdílí jak celý projekt vznikl, čím si za těch 5 let prošla, co ji tato tvorba přináší, jak propojuje lidi a co plánuje s Diářem do budoucna. A taky se Verči ptáme jaký je její recept na hravost v životě obecně a konkrétně jak ji vytvářet a bilancovat v podnikání.


Více o projektu je na www.diarproradost.cz a Diář lze koupit na eshopu www.radostkazdyden.cz

Views:794
Likes:0
PostTime:1571390321227
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:1