Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@POPKO TV

Złota Kolumna. Budowanie pomostów z Bogiem. Odradzanie sie praw Edenu (2017-01-18)

W kwietniu 2017 modlitwa stała się 5 częścią całego bloku, pt. "Spotkanie z Bogiem", który znajduje się w dziale "Kryształowe Dzieci" i w 17 nierozłącznych częściach prowadzi każdego z Was do autentycznego spotkania z Jezusem:

http://www.popko.pl/lekcja,6,spotkanie,z,bogiem.xhtml


By doprowadzić do autentycznego spotkania z Jezusem, musisz stopniowo podnosić swoje wibracje aż do momentu, w którym przekroczysz granicę między światem duchowym a energetycznym. Wtedy twoje ciało duchowe ostatecznie przejmie kontrolę nad energetycznymi powłokami i poprowadzi je starannie przygotowanym szlakiem na spotkanie ze swoim Ojcem.


Pamiętaj by pod żadnym pozorem nie pomijać kolejności przygotowanych w tym celu medytacji i modlitw. Każda z nich ujmuje i podnosi określone pasma i spirale w z góry ustalonym porządku. Zakłócenie kolejności uaktywnianych modułów może nie tylko całkowicie udaremnić spotkanie z Bogiem, ale i utrwalić wady energetyczne, których usunięcie może wymagać interwencji uzdrowiciela duchowego...

Nie musisz się przecież spieszyć - Bóg i tak na ciebie czeka...


Dla dociekliwych przemiana miała początki tutaj: 

1. http://www.popko.pl/biala,magia,i,odtwarzanie,dna.xhtml 

--- Wyspa Polan

2. http://www.popko.pl/miasto,oriin.xhtml

--- Miasto Oriin 3: Co to jest chrzest. Rola chrztu. Czakramy Jezusa. Budowa własnej energetyki. (Modlitwy: Biała, Złota i Kryształowa Kolumna)

--- Miasto Oriin 8: Wejście do Miasta Oriin. Wymiana Dusz. Kryształowi schodzą. Początek zmian.

3. http://www.popko.pl/lekcja,2.xhtml

--- Złota KolumnaViews:85
Likes:1
PostTime:1574972723667
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:1