Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@Žij hravě!

Žij hravě! 02 - Evan Duda a Přestupní stanice

Druhý díl videosérie Žij hravě!

Do druhého dílu videosérie Žij hravě! jsme si pozvali Evan Duda, zakladatelku projektu Přestupní stanice. Tentokrát točíme přímo v Přestupce na Žižkově a povídáme si o tom, co všechno tento projekt vytváří a též jak rozvinul život samotné Evě. Celý projekt poskytuje zejména práci lidem bez domova, dále zázemí, ve kterém se buduje komunita lidí, která se zde setkává a to nejen kvůli různým událostem či kontroverzním tématům, ale též přicházejí darovat či nakoupit second-hand slow-fashion oblečení. Evička nám popíše svůj příběh úspěchu i neúspěchu, celistvě nám umožní nahlédnout do toho, co obnáší vést projekt, neziskovku a že je úplně normální, že se věci daří i nedaří.

Popisuje, jak člověk přirozeně prožívá v takových situacích emoční horskou dráhu a podělí se s námi o to, jak se s tím vším vypořádává ona.

Views:21
Likes:2
PostTime:1564934569227
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:2