Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@prawdazwycięży

Odmowa obsługi Auchan 11,09,2020

Dzisiaj niemożnosć zrobienia zakupów zapewniajacych byt z powodu braku maski, a jutro?? ... za maseczkę podstaw dowolne: szczepionkowy podbity paszport, chip w tyłku albo palec w uchu.. wybaczcie błędy i niedociągnięcia jakich nie wystrzegłem się w wielu miejscach, ale stres robi swoje. przy drugiej interwencji lepiej poinstruuje policję i odmawiajacych kasjerów.

Pierwszy raz odmówiono mi obsługi w hipermarkecie co było stresującym przeżyciem, ale znając swoje prawa gwarantowane(jeszcze) przez konstytucje RP, nie moge przejść do porządku dziennego gdzie próbuje zalegalizować się bezprawie i wprowadza sie chińskopodobną repuplikę ludową i z demokracją na ustach powraca komuna do łąsk. Od początku tego cyrku z nieisttniejacym zagrożeniem wirusowym nie dałem sobie założyć symbolu zniewolenia i nie dam sobie tego zrobić ale chce normalnie funkcjonowac. Nie chcę walczyć z ludzmi ale zależy mi na zachowaniu swojej godności i praw a także na zapewnieniu mojemu synowi godnej przyszłości i gdy dorośnie nie będzie mógł mi powiedzieć dlaczego nie reagowałeś tato. spojrze mu głęboko w oczy i powiem, Synu robiłem wszystko co mogłem abyś mógł żyć swobodnie jako wolny człowiek :) Jutro ide złożyć zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia na komisariat policji. postaram się eż nagram wideo i uplouduje jako intrukcje jak przestrzegać prawa i zachować swoje i nie dać się upodlić i sytmbolicznie zabrać sobie głos zakrywając twarz jak niewolnicy w czasach niewolnictwa. Zachowajcie godność i walczcie o zachowanie swoich praw. Myslę że to ostatni moment aby zabrać głos.

Views:93
Likes:0
PostTime:1600162576559
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:2