Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@POPKO TV

Miłosierdzie ❤ 2. TROSKA - modlitwa i przekazy. Eden. Dzieci Indygo.

Kolejny odcinek podróży po Mieście Oriin (Oriin 10 - Miłosierdzie).

Cały cykl składa się ze wstępu i z 5-ciu podwójnych części.

NA naszej stronie znajduje się tutaj: http://www.popko.pl/oaza,wzrostu.xhtml


Materiał dla osób, które nadal nie potrafią przepracować podstawowych stanów, czyli tzw. "od pokochania do...".

Modlitwy na upragnione przez wszystkich wejście w Strumień.


Od teraz już nic nie wygląda tak samo. Nowy Dzień, Nowy Świt, Nowy Ty, Nowi My wszyscy.

OPIEKA. TROSKA. MIŁOŚĆ. ODPOWIEDZIALNOŚĆ. ZROZUMIENIE. Zaskoczenie. Zadziwienie. Rewolucyjna i jedyna słuszna definicja tych stanów z najwyższych poziomów.

Miłosierdzie to stan pełnej aktywności w obszarach wysoko energetycznych i duchowych. Ten kto w nim pozostaje, stoi w opozycji do niskich wibracji i promieniuje już światłem Światłem Ducha Świętego przynajmniej w jednym procencie... By wejść w Miłosierdzie, człowiek musi wpierw zjednoczyć się ze światem i z ludźmi w kochaniu i w pełnym wybaczeniu. Powstała cisza, akceptacja i dystans od zburzeń energetycznych wynikłych z różnorodnych sytuacji życiowych powoli tu zanikają, pozwalając jednostce ludzkiej wejść w strumień energetyczny na poziomie nadduszy (ezoteryczne Wyższe Ja) i wzbudzić w sobie stan współodczuwania i współtowrzenia, gdzie to, co moje, staje się wspólnym i współdzielonym. Kolejnym etapem przemiany (wzrastania duchowego) jest otworzenie kanału duchowego, w którym stan Miłosierdzia jest koroną wieńczącą całe dzieło stworzenia. Archetyp Adama i Ewy zlewa się tu w działanie na poziomie świadomości duchowej, która jedynie kreuje nową rzeczywistość, nie poświęcając ani sekundy na rozpamiętywanie niechcianej przeszłości... Tu budzą się takie wspaniałe stany duchowe jak Opieka, Troska, Miłość, Odpowiedzialność i Zrozumienie, które nie mają nic wspólnego z ludzka terminologią, ze znaczeniem przypisanym fizycznej materii. To stany wyniesienia duszy i nadduszy w progi stworzenia, w bloki z marmuru, gdzie Słowo Boże jest słyszane intencjonalnie o każdej porze dnia i nocy. Ten kto owe stany w sobie otworzy, ten powoli ku całkowitemu wyzwoleniu ruszy i sam z czasem zacznie tworzyć nowe wartości w światach sobie przypisanych. To ból, to ciepło, to zimno i martwa nadzieja, gdzie to, co jest, jest, a to czego nie ma już się pojawiło, ponieważ się o tym pomyślało. Tu odnalazł swój DOM Jezus i Budda, tu kończy się wędrówka ludzkiej duszy i rozpoczyna tryumfalna podróż ku zwycięstwu ludzkiego ducha... Tu możesz znaleźć się i ty, bowiem tak samo zostałeś stworzony, jak i wszystko inne, inne kochające, tworzące i naprawiające to, co odeszło od Prawa. Doświadcz choć na krótką chwilę stanów, które towarzyszyły Wielkim Mistrzom, by pojąć, że nie wszystko to, co mówi Kościół i Ezoteryka jest prawdą, a zarazem doświadcz tego, co nieopatrzenie straciłeś... Czy na pewno straciłeś?


data publikacji na YouTube 25.08.2017

Views:53
Likes:0
PostTime:1575203305745
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:0