Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@EDEN TV

Taśmy życia - żyjesz w 5 wewnętrznych płaszczyznach. Kontroluj je, a zwyciężysz samego siebie.

Więcej na

https://www.popko.pl/rady,bialego,maga.xhtml

Cały świat emocji, stanów i informacji zapisywany jest w pasmach energetycznych w sposób typowy dla zapisu obrazu na taśmie magnetowidowej. Przeciętny człowiek zapisuje takie doświadczenia z reguły na trzech poziomach wibracji. To, co najgorsze, co najboleśniejsze, co obarczone strachem i niemocą, co ma wykwity depresji i podporządkowania innym, zapisywane jest na taśmie twardej, nisko wibracyjnej, bo tylko taka jest w stanie unieść tak ciężkie moduły (wydarzenia) energetyczne. Na taśmie średnio wibracyjnej umieszczane są stany o względnie akceptowalnej psychicznej i egzystencjalnej wydolności, a na wysoko wibracyjnej to, co bez wahania nazwiemy naszym małym sukcesem: zawodowym, osobistym czy duchowym. Od naszej rozwagi zależy, którą z tych taśm będziemy uruchamiać w umyśle z własnego wyboru, bo przecież możemy wspominać wszystko i wszystko, czym żyliśmy, w kółko odtwarzać, a którą będziemy zmuszeni puścić w ruch, gdy obce energie wejdą w nasze ciało energetyczne, obniżając czy też podwyższając wibracje. Gdy uruchomione zostaną w nas niskie wibracje, będziemy w stanie odtwarzać jedynie kasety nagrane w nisko wibracyjnych polach, a nasza postawa wobec świata ulegnie zmianie na niekorzyść. Wróci stres, niechęć do życia, brak zdecydowania, jak i złe cechy aktywnie wyrażane w kontaktach z otoczeniem. Słabości ożyją i upadniemy jako człowiek, staniemy się tacy sami, jakimi byliśmy, gdy nic nam nie wychodziło. Wróci nieudacznik, agresor, wróci to, co było zepchnięte w niepamięć, od czego się odzwyczailiśmy, co uznaliśmy za niechciane. I choć tę postawę kształtowały wydarzenia z przeszłości, to - obudzona - zacznie po staremu kształtować nową rzeczywistość, rzeczywistość, nad którą coraz wyraźniej będziemy tracić kontrolę.

Ale wystarczy przypomnieć sobie o obowiązku trwania w radości, by i w dwa dni tak podnieść w sobie poziom wibracji, by ożyły zapisy na wysoko wibracyjnej taśmie numer trzy, zawierającej nie tylko zwycięskie sceny wyjęte z życia, ale i postawę, która do tych zwycięstw doprowadziła. A jeśli żyjący w cierpieniu i upodleniu człowiek nie zdążył jeszcze nagrać własnej taśmy szczęścia, to może to z powodzeniem zrobić korzystając z wyobraźni, gdzie pod okiem Opiekuna będzie przeżywał stany i tworzył okoliczności (sceny), które utrwalą jego nowy wizerunek, wizerunek radzącego sobie z życiem człowieka. Potem to, jakim się stał w pozornie iluzyjnym świecie, przeleje w świat widzialny. Bo czyż odwaga i odczucie jedności z człowiekiem jest formą materialną czy też stanem energetyczno-duchowym, który po prostu istnieje, o ile został wypracowany?

By lepiej poznać to zagadnienie, proszę odsłuchać prowadzone przez naszych Braci z miasta Oriin modlitwy z Alei Zwycięstw bądź modlitwy warsztatowe z wigilii i sylwestra 2012 roku. Dość dobrze zostały tam wyłożone zasady budowania swojego nowego wizerunku i siły egzystencjalnej. Ja wspominam o tym tylko dlatego, by ludzie zrozumieli w końcu, że po działaniach czyszczących bądź uzdrawiających nie wolno im pod żadnym pozorem włączać nisko wibracyjnej taśmy numer jeden, bo może to doprowadzić do powrotu stanów i sytuacji, przed którymi starają się uciec. Potem co niektórzy dziwią się, że znów opanowuje ich zwątpienie, że znów psują się relacje z najbliższymi, że znów coś stuka w chałupie, a kolano zaczyna pobolewać. Każdego ostrzegam, by nie wywoływał wilka z lasu, by raz na zawsze zapomniał o przeszłości i zaczął żyć przyszłością, w przeciwnym razie zaprzepaści część tego, co uruchamiam, a pewne rzeczy mogą po prostu nie wyjść. No, skoro uzdrawiam wątrobę Kowalskiego, a on minutę potem zalewa ją denaturatem, to jak tu pogodzić oczekiwania i zdrowy rozsądek z ignorancją i przyzwyczajeniem? Do kogo mieć wtedy pretensje, że wszystko zaczyna wygląda nie tak, jak zapowiadałem?

Więcej znajdziecie w dziale: "Dla osób po konsultacjach" : na mojej stronie internetowej

https://www.popko.pl/po,konsultacjach,page.xhtml


Views:39
Likes:0
PostTime:1575487907849
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:0