Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@Žij hravě!

Žij hravě! 05 - Iriška Palečková & Kamenný Vesmír

V pátem díle jsme zavítali do oázy uprostřed Prahy, do obchodu Kamenný Vesmír. Je to místo k zastavení, spočinutí, k dočerpání sil a nabraní inspirace. Laskavě nás uvítala Iriška, energická, srdečná a moudrá žena. Pustili jsme se s ní do rěči, jakže dělá to, co ji nesmírně baví, a to ještě tak, aby ji to dlouhodobě živilo.

Iriška mluví o svém příběhu jak ji vůbec přišla myšlenka založit Kamenný Vesmír, jak spolu s ním rostla i "padla", jak tento bod zlomu překonala a proměnila ho v příležitost a novou sílu, jaké překážky na cestě potkala a jak konkrétně se s nimi vypořádala či vypořádává dnes. Iriška mluví o odvaze, riskování a vnímání kdy konat a kdy ne, sdílí významnost tréninku, sbírání zkušeností a poznání proměnlivosti i plynutí života a taky zdůrazňuje důležitost víry, intuice a vytrvalosti v podnikání.

Iriška nám také ukáže možnosti práce se strachem, omezením a zábranami, diskutujeme s ní o úloze hravosti a radosti, jak v podnikání tak v životě a rozvíjíme společně relevantnost a apelujeme na hodnotu toho, když člověk pěstuje svůj sen a postupně ho i realizuje.

A na závěr Iriška vyloží jednu kartu, pro povzbuzení a zaměření pozornosti pro nás všechny.


www.kamennyvesmir.cz

Views:811
Likes:1
PostTime:1583398264087
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:3