Home Recommended Explore Explore Videos Explore Livestreams Explore Images Explore Audio Explore Topics Explore Users Explore groups Topics Groups About Features & roadmap Airtime extension Membership & xp moderation Community guidelines Airtime a short history imprint Contact us changelog

@POPKO TV

Warsztaty u MISTYKA Popko. O co w tym chodzi. Rozwój duchowy według Boga. Powrót EDENU.

* ZAPISZ SIĘ na najbliższe warsztaty pod nr tel. 509 580 042. (Zapisy w dni: poniedziałek, środa, czwartek w godz. 10-18 oraz wtorek, piątek 10-15)


Więcej o warsztatach, relacje: https://www.popko.pl/warsztaty,page.xhtml

Zapraszamy :)


Subskrybuj POPKO TV klikając w link: http://bitly.pl/68dam 

Zapisy pod nr tel. 509 580 042 (pn, śr, czw 10-18 oraz wt, pt 10-15).


Więcej informacji o warsztatach: https://www.popko.pl/zakres,warsztatow.xhtml


Rozwój duchowy, czyli budzenie się w utraconych wartościach energetycznych i duchowych, to najważniejsze zadanie dla duszy. Jeśli tego na czas nie zrobi, jeśli na czas nie połączy się z duchem, to zostanie od niego oddzielona raz na zawsze. Zachodzą tu identyczne procesy jak w przypadku ciała fizycznego, które ze względu na swoje zdefektowanie nie jest zabierane wraz z duszą w światy energetyczne. A kiedyś było odwrotnie - mistrz dematerializował się na oczach żywych, przechodząc w zaświaty. Prawda o losach duszy jest skrzętnie ukrywana po to, by ona, czyli człowiek, tkwił w znieprawieniu, by po oderwaniu jej od ducha móc po śmierci ciała fizycznego przejąć nad nią całkowitą kontrolę... O tym i innych rzeczach można się dowiedzieć na warsztatach, ale nie o to chodzi. Samo doinformowanie nic nie zmieni. Dopiero nauczenie się jasnowidzenia i kontaktu z Górą umożliwia poznanie tej i innych ciemnych prawd, jak i pozwala zrozumieć, czemu ten świat wygląda tak, a nie inaczej.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach wciśnij ikonę DZWONKA 🔔obok subskrypcji. 


Subskrybuj POPKO TV klikając w link: http://bitly.pl/68dam 


#WarsztatyZJPopko #rozwójduchowy #Modlitwa #Medytacja #Budda #technikimedytacyjne #medytacjadlapoczątkujących


data publikacji na YouTube 15.08.2017

Views:50
Likes:0
PostTime:1575198409486
Comment Count:0
Group Name:
Votes Count:0